SZWEDZKA DOTACJA DO SYSTEMÓW NIBE


Szanowni Państwo!


NIBE-BIAWAR lider w sprzedaży pomp ciepła w Polsce, w związku z rosnącym zainteresowaniem odnawialnymi źródłami energii przy jednoczesnym braku mechanizmów wsparcia dla tego typu urządzeń, zdecydował się po raz kolejny wprowadzić DOTACJĘ  do systemów NIBE.WARUNKI SZWEDZKIEJ DOTACJI:

  1. Szwedzka Dotacja do systemów NIBE” trwa od 01.09.2017r. do 15.12.2017r. i polega na obniżeniu ceny katalogowej rekuperatora o 1000zł netto, przy zakupie zestawu pompy ciepła z rekuperatorem.
  2. Dotacja przeznaczona jest dla końcowych użytkowników którzy dokonają zakupu zestawu pompy ciepła z rekuperatorem za pośrednictwem wybranej firmy instalacyjnej lub dystrybutora w okresie trwania promocji. Szczegółowe zasady zawarte są w regulaminie.
  3. Dotacją objęte są powietrzne i gruntowe pompy ciepła NIBE typu NIBE F1126/1226, F1145/1245, F1155/1255, NIBE SPLIT, NIBE F2040 i NIBE F2120 oraz rekuperatory NIBE ERS i ECO.


OPIS SYSTEMU:

SYSTEM NIBE objęty Szwedzką Dotacją składa się z gruntowej lub powietrznej pompy ciepła NIBE i rekuperatora NIBE ERS lub ECO. Rekuperator w połączeniu z pompą ciepła daje kompletny system zapewniający ogrzewanie, produkcję c.w.u., chłodzenie i wentylację z odzyskiem ciepła, czyli pełny komfort przebywania w budynku, w którym energia pozyskiwana jest w sposób przyjazny dla środowiska i portfela. Jest to najbardziej ekonomiczny i ekologiczny system, ze względu na wysoką sprawność ogrzewania, osiąganą przez pompę ciepła NIBE (np. SCOP pompy ciepła NIBE F1255 osiąga 5,5 wg EN14825), wysoką sprawność odzysku ciepła z wentylacji w rekuperatorze NIBE ERS lub ECO (do 92%), możliwość efektywnego aktywnego chłodzenia lub wykorzystania darmowego chłodu dolnego źródła do pasywnego chłodzenia budynku i zerową bezpośrednią emisję CO2 i innych zanieczyszczeń do atmosfery.

Szwedzką Dotacją objętych jest kilka typoszeregów pomp ciepła w zakresie mocy od 1,5kW do 17kW i rekuperatorów ERS i ECO przeznaczonych do wentylacji budynków do 200m2 i do 300m2 w zależności od wybranego modelu rekuperatora.Więcej informacji na stronie: www.szwedzkadotacja.pl

Plik Pdf - UlotkaJesteśmy na Google+
Google+