Wewnętrzne instalacje cieplne

 

Oferujemy profesjonalne wykonanie wewnętrznych instalacji cieplnych. Do ich wykonania wykorzystujemy materiały wysokiej jakości, które pochodzą od wiodących producentów takich jak, Poliplas, Wavin, Kermi, Purmo, Grundfos, Beam, Terma, Kan, Wilo.

 

Instalacje centralnego ogrzewania

 

Wykonujemy instalacje centralnego ogrzewania grzejnikowego przeznaczone do układów tradycyjnych i niskotemperaturowych. W przygotowywanych instalacjach opieramy się na niezawodnych systemach z rur wielowarstwowych polipropylenu, co daje najlepsze przewodnictwo cieplne oraz wieloletnią niezawodność.

 

• Rury z tworzyw sztucznych nie ulegają korozji i spełniają wymagania higieniczne stawiane instalacjom wody pitnej.
• Są lekkie, elastyczne i nie wymagają dużej ilości kształtek, co zdecydowanie ułatwia i przyspiesza montaż.
• Bardzo korzystna cena przy stale rosnących cenach stali i miedzi znacznie obniża koszt instalacji.

 

Instalacje ogrzewania podłogowego i ściennego

 

Ogrzewanie podłogowe zapewnia ciepło w tej strefie wysokości pomieszczenia, w której najczęściej przebywają ludzie. Rozwiązanie to jest szczególnie godne polecenia w pokojach znajdujących się na parterze, a szczególnie otwartych na klatkę schodową lub antresolę. Polecane jest także w pomieszczeniach wysokich np.: kościołach, halach sportowych i przemysłowych. Najważniejszą zaletą ogrzewania podłogowego jest równomierne oddawanie ciepła, całą powierzchnią podłogi. Ma to szczególne znaczenie w pomieszczeniach o znaczącej powierzchni, a więc pokojach dziennych czy halach występujących w domach jednorodzinnych oraz w pomieszczeniach wystawienniczych, a także reprezentacyjnych.

 

Warto zaznaczyć, że dzięki temperaturze grzewczej wynoszącej zaledwie 22-26°C wyraźnie ogranicza się cyrkulacja powietrza, co w widoczny sposób wpływa na zmniejszenie ilości unoszonego kurzu. To niezwykle ważne, kiedy wymagamy podwyższonych parametrów technicznych np.: dla osób z problemami górnych dróg oddechowych lub alergików.

 

Jako że instalacja ogrzewania podłogowego jest w całości ukryta pod podłogą, zyskujemy w mieszkaniu dodatkową przestrzeń, która może być indywidualnie zaaranżowana, co z pewnością zainteresuje osoby, które planują zagospodarować przestrzeń podokienną. Tego typu rozwiązanie może z powodzeniem zostać zainstalowane w mieszkaniu, w którym planowane jest położenie podłóg kamiennych lub ceramicznych, które w przypadku tradycyjnego ogrzewania są zimne i nieprzyjemne, a więc ogrzewania podłogowe zapewni uczucie miłego ciepła pod stopami. To szczególnie ważne, gdy w domu wychowują się małe dzieci.

 

Instalacje wodno-kanalizacyjne

 

Dla naszych Klientów wykonujemy również instalacje wodno-kanalzacyjne wewnętrzne i zewnętrzne. Do ich wykonania wykorzystujemy materiały znanej i cenionej firmy Poliplast. Firma Poliplast posiada bogaty asortyment, a towary spełniają wszelkie normy.

 

Plik pdf kanalizacja wewnętrzna Poliplast

Plik pdf kanalizacja zewnętrzna Poliplast

 

Instalacje centralnego odkurzacza

 

Szukasz najnowszych rozwiązań dla swojego domu? Dbasz o czystość, ale masz już dość plątaniny kabli i hałasu podczas sprzątania?

 

Dobrze trafiłeś! Odkurzacz Centralny to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych domów. Amerykański system sprzątający Beam jako jedyny łączy ze sobą komfort i estetykę. W tradycyjnych odkurzaczach zasysane powietrze wyrzucane jest z powrotem do odkurzanego pomieszczenia, powodując cyrkulację i powrót tego powietrza. Filtry zwykłych odkurzaczy nie stanowią przeszkody dla takich drobin jak roztocza, bakterie czy pyłki roślin. Widoczny dla ludzkiego oka kurz faktycznie jest eliminowany, ale groźne dla zdrowia mikroorganizmy niestety nie. W wyniku takiego procesu wdychamy zanieczyszczone powietrze sprzyjające np.: alergiom oraz innym dolegliwościom. Odkurzacz centralny rozwiązuje te problemy ponieważ zasysane powietrze jest bezpowrotnie usuwane na zewnątrz budynku. Odkurzacz centralny zamontowany w garażu podłączony jest do sieci antystatycznych i antyalergicznych rur PCV rozmieszczonych w całym domu. Rury schowane są w ścianach, podłodze lub sufitach podwieszanych - system jest całkowicie niewidoczny dla użytkownika. Wąż ssący podłącza się do eleganckich gniazd ściennych o wielkości tradycyjnych gniazd elektrycznych. Do sprzątania różnego rodzaju powierzchni producent przewidział szeroką ofertę wyspecjalizowanych akcesoriów.

 

Plik pdf odkurzacz centralny beam platinum

Jesteśmy na Google+
Google+